| denisamaria1999 a întrebat:

Buna Tpu.Sunt intr- o relatie de 1 luna de zile cu un baiat din liceul meu.Ideea e ca de la un timp imi cam pune mana ba pe fund ba pe sanii nu ma deranjeaza asta doar ca el mai bate si niste apropouri legate de etapa urmatoare a relatie.Ce sa fac? Voi ce parere aveti despre el? Credti ca tine la mine sau vrea doar sa se culce cu mine!

Răspuns Câştigător
| Atlas33 a răspuns:

Faptul ca este puternic atras de tine si nevoia de a te atinge este mult mai puternica decat falsitatea altora ce stau cu mainile in buzunare doar pentru a demonstra fetelor ca ei sunt altfel decat ceilalti si nu vor doar sex. probabil ca esti ceva palcut ochilor si anumite calitati ala tale,forme fizice in general,il fac sa uite ca tu ai putea crede ceva gresit despre el. se lasa doar stapanit de simturi,si daca si tu il placi la fel de mult ar putea ca atingerile sa fie reciproce,fara sa te mai gandesti ca el o sa vrea sa mearga mai departe. problema cu virginitatea este mare,in primul rand in zilele de astazi,datorita internetului, hormonii tuturora explodeaza ma ceva ca focurile de artificii. daca tu iti vei impune punctul de vedere, cum ca nu esti pregatita sau ca vrei sa o faci abia in noaptea nuntii, cine te va iubi si va tine la tine cu adevarat, te va astepta. iubirea nu inseamna doar sex.dar nu uita ca e motorul ei.sunt multe de spus si ai multe de invatat si experimentat, incearca doar sa fii cat de inteligenta cu putinta. invata sa cunosti persoana de langa tine, frecventeaz-o, afla ce-i place si ce nu, doar asa vei sti alaturi langa cine traiesti. cu bine