| anonim_4396 a întrebat:

Bună,TPU! :* Sunt cu un băiat de 2 săptămâni şi simt că mă atasez de el. Ceea ce e neclar pt mine este dacă vrea ceva serios sau doar o aventură.Îl plac enorm.M-a făcut să îl plac.E foarte cu bun simţ şi asta mă atrage cel mai mult la el.Are gesturi pline de tandreţe.Mă pupă pe ochi,pe frunte,pe nas,îmi pupă mâinile. Face orice ca să fiu eu fericită, chiar dacă eu uneori sunt egoistă şi nesimţita.Tot timpul vrea să ne vedem, dar ţine cont şi de programul meu de învăţat.Îi place să se afiseze cu mine şi e foarte mulţumit de felul cum arăt eu.Nu ezită să îmi facă tot felul de complimente.Mai face mici glumite legate de sex,dar nu devine nesimţit cu asta.I-am zis că mă deranjează acele apropouri şi mi-a zis că nu bate niciun apropo.Îmi mai pune mâna pe fund şi mă trage cât de aproape poate de el, mă strânge tare.Credeţi că vrea ceva serios? :*

Răspuns Câştigător
| missme99 a răspuns:

In copilarie si adolescenta nu prea exista relatii serioase. Iar daca sunt, ele sunt alea de cateva luni.
Lasa timpul sa treaca. Nimeni nu are cum sa iti raspunda la asa intrebare. Cred ca nici macar el nu stie daca vrea sau nu ceva serios.

4 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Normal ca iti va face pe plac si te va rasfata in prima faza cu dulceturi bun simt, educat, galant...hello, trebuie sa va ademenim cumva in pat intr-un mod elegant, nu? sunteti tineri lasati relatiile serioase pentru cei batrani

| corbulalbrosu a răspuns:

NU cred sa vrea ceva.Nu are nici cea mai mica intentie cand o face.Te trage spre el si te tine strans lipit de el dintrunmotiv cat sepoate de usorde ghicit, ii este frig bietului baiat chiar si in aceste zile toride. laughing

| NegruAlb a răspuns:

happy de unde sa stim noi? Lasa sa treacă mai mult timp si vei afla singura

| AndraAndrada2000 a răspuns:

Daca il iubesti nu conteaza ce vrea el, conteza ce vrei tu si ce simti.