| Denisa16les a întrebat:

Vreau sa va pun o intrebare putin mai complicata. De cateva luni am observat ca tatal meu se uita foarte mult la mine si e extrem de afectiv. Ma imbratiseaza foarte mult, imi bate apropouri legate de posteriorul meu, ba chiar ma mai pupa si pe buze. A inceput sa imi si puna mana pe fund, zice ca il am foarte mare si frumos. Ce e in capul lui? Nu pot zice ca ma deranjeaza, dar nici cel mai normal nu mi se pare.

13 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Vorbeste urgent cu mama, si daca nu ti se pare destul, cu psihologul liceului, daca aveti. daca nu, mergi la Inspectoratul Scolar, si cauta unul acolo, ca trebuie sa fie! Daca nu si nu, cauta pe net nr de la Telefonul Copilului, e gratuit si ceri acolo sfat! E cam ciudat faza. la cate se intampla, mai bine sa previi, decat sa plangi ca ai fost lasa!

| Kaℓi a răspuns:

Habar n-am ce e in capul lui tac-tu, dar in capul tau, incep sa-mi fac o idee ce e, dupa ce ti-am citit si celelalte intrebari...
Cred ca esti o mica perversa care pui intrebari aiurea ca sa provoci lumea la discutii deochiate. Ca ai o imaginatie bolnava si esti un pic obsedata. Nu e sanatos.

| RAY a răspuns:

Maicata ta nu stie?

| mihai69 a răspuns:

Păi dacă umbli fără chiloți prin casă, mie mi se pare chiar normal.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar cum a ajuns sa te pupe pe buze? Nu ti separe putin ciudat? Nu ai zis nimic?
E tatal tau zau asa. Ai grija. Si cum nu te deranjeaza? Pai da...
Spune-i pur si simplu sa nu mai faca asta.
Ai zis " dar nici cel mai normal". Pai e chiar absolut de anormal ce face...

| Oana92 a răspuns:

E grav, imoral si cred ca si ilegal ce face tatal tau. Inca si mai grav e faptul ca tu spui ''nu pot zice ca ma deranjeaza''... Ce e in capul vostru? Nu stiu, un psihiatru s-ar putea da cu parerea despre asta.

| Lawliet14 a răspuns:

Nu e deloc normal, refuza acest avansuri! Si nu te mai imbraca ca o femeie usoara.

| UnBroken2016 a răspuns:

Am vazut multi parinti care isi pupa copiii pe buze si la 20 de ani, daramite cand erau mici. Faza ciudata e cu mana lui pe fundul tau. Dar la cat esti si tu obsedata de el, nu m-ar mira si tactu sa fie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e deloc normal ca tatal tau sa te sarute pe buze, sau sa iti puna mana pe fund.Astea le poate face doar iubitul tau.
Rolul tatalui e sa fie protector.E barbat, nu foarte destept dupa cum se vede, se cam lasa stapanit de hormoni.
O zi frumoasa.

| Otto2014 a răspuns:

E anormal de anormal! Nu-l mai lasa sa faca asta

| Maria_Elena_Chirca_1991 a răspuns:

Chiar nu este normal, ai grija, spune-i ca nu ti se pare normal si sa inceteze sa faca asta, ca daca vede cineva o sa inteleaga gresit, cine stie ce.

| Connor300 a răspuns:

Se vede și din poza ca ești buna de f***t laughing))

| dayly5991 a răspuns:

Ce ar fi să-i spui si mamei tale? E foarte grav ceea ce se întâmplă.