| Mariposa97 a întrebat:

sunt prietena cu un baiat de cand eram mici, dar anul trecut mi-am dat seama ca imi place de el.El are o prietena dar sta departe,sambata am fost la o ziua de nastere si au fost si melodii mai lente si el m-a luat la dans simteam cum ma strangea tot mai aproape de el, era nu stiu cum sa va explic...minunat.Tot timpul cand vorbim zambeste , se uita in ochii mei,nu prea imi da pace la scoala ,miercuri am avut un dans si dupa ce l-am terminat mi-a spus ca tot la mine se uita.De multe ori ma enerveaza si face orice ca sa ne atingem.Oare isi bate joc de mine?Oare ii place de mine? Sau ii este dor de fata aceea si isi alina dorul atingandu-ma pe mine?Oare mai tine la prietena lui?

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Decat sa te tot chinui cu intrebarile astea, mai bine il intrebi ce vrea de la tine, ca sa nu iti faci sperante degeaba si mai incolo sa suferi.
Sa nu uiti ca are totusi prietena si oricat ar fi de departe, poate fata aia va suferi daca tu te bagi in relatia lor!
Bafta!