| Kitty97kitty a întrebat:

Termin clasa a VIIIa si trebuie sa facem un program artistic prin care sa multumim profesorilor pentru cei 4 ani de chin.laughing
Si am vrea sa tinem un discurs induiosator si niste dansuri.
Imi dati va rog niste videoclipuri si niste idei pentru dansuri?
Am vrea sa facem populara, vals si un dance, hip-hop ceva.
Dar nu vreau ceva greu pentru ca baietii nostri sunt un dezastru.x_x
Mercy anticipat! xD
Funda!

Răspuns Câştigător
| DouBLe a răspuns:

Buna.poti sa faci un mix de mai multe dansuri dance si sa nu dureze prea mult sa obositi. puneti niste melodii cap la cap le editati sa fie de vreun minut si spre final un dans popular o hora sa brasoveanca. asa am facut noi si a iesit super love struck. sper sa-ti fie de ajutor. Bye

| Kitty97kitty explică (pentru DouBLe):

Imi poti da un mix ca exemplu?puppy dog eyes

| ArianaP a răspuns (pentru Kitty97kitty):

Practic, iti poti face mixul din orice melodii vrei. eu spun sa alegeti ce melodii va plac, le puneti cap la cap (sunt foarte multe programe, usor de utilizat care fac asta) si gata! mult succes

| Kitty97kitty explică (pentru ArianaP):

Mercy mult!
Pup!