| biencuta123 a întrebat:

toate prietenele mele au iubiti, sau au avut, apropo am 12 ani, adica eu nu am avut niciodata, dar nici nu creau, eu consider ca sunt putin cam mica, sunt doar un copil, de ce sa imi fac un iubit la varsta asta cand stiu ca se va termina, pentru ca suntem copii, este doar o joaca pentru ei, eu prefer sa astept si cand e sa fie sa fie ceva serios, nu un joc de copii. si mie mi-au placut baieti, dar nu pot spune ca a fost dragoste. voi ce credeti?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu cred ca tu la varsta ta esti destul de matura daca gandesti asa

| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
E bine ca la varsta ta constientizezi niste chesti importante.
Sunt lucruri mai importante la varsta ta care au intaietate, iubit ai tu timp sa-ti faci.
Toate la timpu lor.
Un lucru e cert, sunt putine fete la varsta ta care gandesc asa, bravo.
Bafta!

| IsabelaIssa a răspuns:

Gandesti bine. Daca altele au, lasa-le sa faca ce vor, tu nu trebuie sa fi ca ele. Evita gandirea de turma. O sa ai timp de baieti cand o sa cresti mai mare. Copilarie frumoasa! :*

suntserios
| suntserios a răspuns:

Noi credem ca ai dreptate

| Azµre a răspuns:

Ai mare dreptate, trăiește-ți copilăria, după 16 ani încolo ai timp destul de iubiți!

| PassingBY a răspuns:

Bravo! chiar îmi place cum găndeşti. La câte citesc pe aici, mai rar văad că gandesc ca tine. Ai mare dreptate. Eşti încă micuţă. Atâta timp cât eşti fericită acum, nu are rost să te grăbeşti să îţi faci prieten numai de dragul de a avea.

| cristy1993 a răspuns:

Sincer ai dreptate, inca esti o copila nu te teme ca ai timp si de baieti! Mai asteapta vreo 3, 4 ani(chiar mai mult)winking
Sa ai o copilarie cat mai frumoasa

| Charlly a răspuns:

Mda...stai "chill" nu exista dragoste la 11 ani oh go on.Asta e o prostie cu iubitii lor, nu te lua dupa ele.Nici nu stiu bine ce-i verbu` si le trebuie iubiti? Tu tine-te de scoala si lasa iubitii :*
Funda?

| TeoNV a răspuns:

La fel e si cu prietenele mele( doar ca noi avem 13 ), majoritatea au iubiti pe care ii schimba la saptamana. Nu inteleg nici eu ce-i cu,, dragostea" asta (daca o putem numi asa ), mai ales de ce asa devreme(?) Pot ele sa faca misto si sa stea cu iubiteii lor toata ziua, pentru ca asta nu le face cu nimic mai bune....crede-ma!