| SpeedyGonzaIes a întrebat:

uite cum stau lucrurile imi place de o colega si colegii spui ca si ei ii place de mine am inceput sa stau numai cu ea sa ne imbratisam vorbim... si altele. dar as vrea sa incep o relatie cu ea toti imi spun sa ma bag cu ea stiti voi cum se spune... dar nu stiu cum nu as vrea sa ma duc direct la ea nu vreau sa o sperii va rog imi dati niste sfaturi funda big grin la cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Pai, nu se mai poarta cererile astea de relatie. Daca va sarutati, sunteti impreuna. Totusi, intreab-o daca vrea sa fie cu tine. Oricum, avand in vedere ca sunteti colegi o sa va plictisiti repede. Dar, multa bafta!

| Sabrina93Ioanaalexandraanamaria a răspuns:

Buna, eu sunt fata si stiu cum te pot ajuta: T e poti duce la ea si ii spui tot ce simti pentru ea de asemena sa ii duci si o cutie de ciocolta ori flori etc. iar dupa scoala, teme etc. plimbati-va doar voi 2 fai o invidatie intr-un parc undeva iti garantez ca va merge 100%

| SpeedyGonzaIes explică (pentru Sabrina93Ioanaalexandraanamaria):

Aham mersi sabrina happy o sa incerc ce mi-ai spus asa este emaaa am mai fost cu o fata si dupa 1 saptamana neam plictisit amandoi big grin dar credeti ca luatu ista in brate sarutatu si spunandu-mi ca ma iubeste poate fi un semn?