| KimBianca a întrebat:

Buna TPU ^^. Unde as putea gasi cordelutse din acelea cu urechiuse? de iepuras, pisica. de care o fi. Daca stiti prin Brasov big grin. Sincer caut de o vreme. si tot ce am gasit au fost urechi de soarece =]] Funda ^^

2 răspunsuri:
| KimBianca explică:

Mda laughing mersi

| Leocerba a răspuns:

In Timisoara se gasesc la Accessorize.Trebuie sa fie si in Brasov magazinul asta.
Uite ce oferte sunt : http://www.accessorize.com/......,halloween
Intra pe net,cauta-i adresa,programul, nr telefon, suna si intreaba-i.