| Funditaroz a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. Cum sa fac sa ma placa baietii mai mari? Ma plac doar baietii mai mici decat mine, rar de varsta mea si foarte rar mai mari, atrag toti baietii de 5-8 ceva de neinchipuit. Problema e ca arat si mult mai mica decat sunt, dar nu vreau sa ma machiez sau sa imi schimb lookul, sa ma imbrac in haine mai mature si sa port tocuri ca nu-mi sta bine. Altfel, daca ma plac doar baietii mai mici si imi place si mie unul din ei, e aiurea sa fim impreuna?

7 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ce pot spune, vezi-ti de viata ta.Ce sare de 18 - 20 de ani deja e barbat, nu baietel.Baietel e ala care il duci tu cu zaharelu cu lucruri de genu "Azi te las sa ma saruti, maine te las sa ma atingi pe fund, apoi pe sanii dar jos NU" Aia is baietei.Barbati sunt genu acela care iti baga limba'n gura, mana prin par pasional, o mana in chilotei, si deja ma intind.Intelegi? repet, pasional.Dar nu toti, asa ca ai grija, inteleg ca te mananca floricica, dar ai grija sa nu ti se sparga ghiveciul aiurea kiss pup happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Câți anișori ai?

| gabriel87000 a răspuns:

Pai na cautati si tu unu de varsta ta.la ora actuala fetele prefera baieti mai in varsta cica aia mia mici ca ele nu sunt inca maturi la minte

| Funditaroz explică (pentru gabriel87000):

Pai si eu tot baieti mai mari prefer, dar nu am noroc decat de baieti de 13-16 ani. Asa e multi din baietii de varsta asta nu-s maturi, dar cei pe care-i pastrez eu ca prieteni sunt. Si nah, de cautat imi caut, dar nu reusesc sa leg decat prietenii.

| npx770 a răspuns:

Mi s-a intamplat.Cel mai bine e sa te evidentiezi in clasa in care esti.Iesi pe hol cu fetele si poate te vad baieti de la alte clase si le place de tine happy.Si nu e nevoie sa te machiezi. Fetele sunt frumoase si fara machiaj. happy

| cosminbynf a răspuns:

Da,este foarte aiurea ca un baiat sa fie mai muc decat o fata (nu mi s-a intamplat, dar mie asa mi se pare), cati ani ai?, si mai asteapta putin timp

| Funditaroz explică (pentru cosminbynf):

Nu mai e de asteptat, am 16 ani si n-am avut niciodata un iubit mai mare ca mine. Si de ce crezi ca e foarte aiurea? Adica si eu zic ca e mai bine sa fie mai mare baiatul, dar daca nu se poate, ce sa fac? sa mor singura? laughing