| Sw33tG1rl4ever a întrebat:

TPU! Va rog sa nu raportati, n-am stiut unde sa incadrez intrebarea. Am si eu un telefon ( Samsung Galaxy Y 5360 ). Poate o sa vi se para ciudat, dar apeleaza anumite persoane singur. Nici macar nu umblu pe el, eu stau intr-un loc, telefonul e in alt loc si ma intreaba lumea de ce i-am sunat, dar n-am sunat pe nimeni. Imi spun ca ii sun si nu se aude nimic. Mi s-a intamplat de mai multe ori.Nu am setat eu nicio aplicatie / comanda. Nu stiu ce s-a intamplat cu el. Ce sa fac? O resetare generala a telefonului ar fi o solutie sau nu? Mai merge reparat sau trebuie sa-mi iau altul?

1 răspuns:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Poate ca telefonul sa fie virusat asa ca sfat este sa-ti iei o aplicatie antivirus pentru android, de asemenea eu i-as face si o resoftare cu Samsung kies ca sa fiu sigur ca am facut totul bine.