| anonim_4396 a întrebat:

Vara asta plec la mare intr-o excursie organizata de profesori iar de la mine din clasa merg vreo 5 copii. Problema e ca nu am cu cine sta in camera caci cu fetele cu care merg nu prea ma inteleg. Sunt si elevi din alte clase insa eu nu prea ii cunosc si in plus fiecare merge cu gasca sa, nimeni nu mai are nevoie de cineva in plus. Are rost sa merg la mare fiindca nu vreau sa stau acolo si sa numar zilele cand ma voi intorce acasa, ce ma sfatuiti sa fac? dau funda :X:X

Răspuns Câştigător
| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Mai sunt cam 4 saptamani pana la vacanta. eu te sfatuiesc sa clarificati lucrurile intre voi si sa incerci sa te imprietenesti cu ele. nici eu nu ma intelegeam bine cu 2 fete cand am fost in tabara anul trecut. dar asa ne-am apropiat si acum suntem foarte bune prietene. eu zic ca e mai bine sa te duci. have fun! happy