| 97steef a întrebat:

vb cu fostul prieten de doua luni in fiecare zi prin mesaje, pe mess. ne dam bp-uri! insa niciodata nu a zis ca vrea sa se intalneasca cu mine. cu toate ca el ma intreaba ce fac si imi mai spune " iubire ", "scumpa mea". de ce oare nu ar mai vrea sa ne intalnim?! funda

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| smile a răspuns:

Pai nu stii daca chiar nu vrea sa va vedeti.Propune'i tu sa va vedetihappy
Poate asteapta sa faci tu primul pas.
Succes!

| StarkWolf a răspuns:

Poate e mai timid,am si eu asa un caz, cand il sun nu raspunde imi inchide, imi da mesaj si cauta diferite motive etc( nu e vorba despre mine)...eu zic sa il pacalesti cumva ca sa va vedeti,sa nu ii spui ca vi, sa-l chemi undeva si sa apari si tu, sa vorbiti fata in fata si poate o sa ajungeti si la niste pupici. Daca nu e asta inseamna ca incearca sa uite pe cineva si nu stie cum. Bafta cu el!

| 97steef explică (pentru StarkWolf):

Mi-e oarecum sa-i propun MihaelaT. volleyballgirl: nu cred ca vrea sa uite pe cineva, insa nu stiu ce-i cu el! eu nu stiu daca mai vrea sa mai fim impreuna straight face

| StarkWolf a răspuns (pentru 97steef):

V-ati vazut vreodata? Daca nu inseamna ca e mai ciudatel, nu stiu ce sfat sa-ti dau. Incearca sa ii zici sa se duca undeva si tu sa te intalnesti cu el fara ca el sa stie.

| 97steef explică (pentru StarkWolf):

Da ne-am vazut de multe ori! am fost impreuna timp de 2 luni si dupa ne-am despartit! si acum mai vb prin msj si restul insa nu ne-am intalnit. si mi-e oarecum sa-i spun eu sa ne vedem straight face

| StarkWolf a răspuns (pentru 97steef):

Daca vezi ca nici la telefon nu mai vorbeste cu tine si te evita atunci despartete tu de el, nu astepta sa se desparte el de tine.

| StarkWolf a răspuns (pentru 97steef):

Ma gandesc ca poate vrea sa va despartiti sau ii place de alta fata. Oricum sper ca ti-am fost de ajutor.

| mihaelaT a răspuns (pentru 97steef):

Pai inteleg ca ti-e asa...dar stii, iubitul meu are o vorba"daca vrei ceva nu astepta.fa tu pasul"

| 97steef explică (pentru StarkWolf):

Noi numai suntem impreuna, pur si simplu vb prin mesaje aproape zi de zi. si ne dam bp-uri. de sunat el mi-a zis sa-l sun acum 2 saptamani cand am mai vb prin msj, ca el nu are min ci doar credit! Insa nu stiu ce asteapta. si mersii pentru ajuutoor foarte muult:*

| StarkWolf a răspuns (pentru 97steef):

Cu placere...app:stiu ca e greu, dar despartate de el pana nu o face el primul! O sa gasesti tu pe altu mai bunlove struck Bafta

| mihaelaT a răspuns:

I-ai propus tu si nu vrea?laughing