| Firomela15466 a întrebat:

voi ce părere aveți de înălțimea mea? Am 1.64 la 13 ani ce părere aveți voi? Sunt prea scundă sau prea inalta sau perfecta pentru generatia asta? PS : sunt slaba, dar nu schelete.

4 răspunsuri:
| Clytia a răspuns:

Ești bine.

| CosminCD a răspuns:

Esti ok! nu-ti fa probleme.

| CaliforniaLA a răspuns:

Nu exista "prea scund" sau "prea inalt" din moment ce nimeni nu a stabilit o înălțime perfecta, si de ai fi prea inalta, ai putea schimba asta? Esti super ok din punctul meu de vedere, complexele nu ar trebui sa apar din lucruri atat de mici

| JE35u a răspuns:

Super, vei fi foarte inalta verișoara mea are 16 ani si 1.59 cm arata bine dar nu e slaba. Ea și-ar dori macar sa aiba 1.66, 1.67 cand va fi matură.