| Magda02 a întrebat:

Vreau niste sfaturi! Imi pace de un baiat, vorbim pe facebook dar asta e problema,ca la scoala nu ne vorbim deloc,parca ne este frica sa vorbim,e un baiat dragut,glumet si chiar cu toate fetele vorbeste,in afara de mine, ce sa fac? vreau sa ii fiu aproape, of va implor ajutati-ma! FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
| ElSwe3R a răspuns:

Incearca sa te bagi in seama cu el.Afla daca si lui ii place de tine sau spune-i ca vrei sa deveniti mai apropiati.

1 răspuns:
| valerikaa a răspuns:

Cati ani ai? scuze de intrebare.