| poxiipox a întrebat:

Vorbesc de ceva vreme cu un baiat. Imi place foarte mult de el! Dar el acum este in Spania si vorbim doar pe facebook. In primele zile chiar aveam ce sa vorbim, dar acum nu mai este la fel sad eu vreau sa vorbesc mult cu el, sa ne cunoastem, dar mi-e frica sa nu ma creada o obsedata sad. Lui ii plac fetele tupeiste si nici nu se pune problema la mine pentru ca sunt super tupeista, dar, cum sa fac sa avem mai multe de vorbit fara sa ma creada o obsedata? Ajutati-ma va rog crying!

Răspuns Câştigător
| Cristiann25 a răspuns:

Lasa-l sa te mai bage si el in seama pe facebook! Nu intra numai tu pe el, lasa-l sa deschida si el unele subiecte, nu-l sufoca! Ai grija sa nu-i arati prea mult ca-l placi ca te ia de fraiera! Succes, te pup!

7 răspunsuri:
| BebelusMIKiY2 a răspuns:

Vb mai mult si intreaba-l kesti care i plac!

| Cristiann25 a răspuns (pentru BebelusMIKiY2):

"kesti" e cuvant nou? Sa mi-l traduci si mie te rog.Copii analfabeti ce sunteti!

| poxiipox explică (pentru Cristiann25):

Daca tot esti si tu pe aici n-ai vrea sa=mi lasi si mie un raspuns? sad

| BebelusMIKiY2 a răspuns (pentru Cristiann25):

Lasa-o!

| poxiipox explică (pentru Cristiann25):

Pai el e cu parkour si mi-a zis sa-l bag eu in seama ca el vine de la antrenament obosit, si nu poate sa ma bage el in seama (cica)

| Cristiann25 a răspuns (pentru poxiipox):

Stai linistita daca te place si vrea sa vorbiti o sa te bage ca doar nu e chior.Lasa-l nu intra pe el sa te bage in seama daca vrea!

| Cristiann25 a răspuns (pentru poxiipox):

Lasa-l sa te mai bage si el in seama pe facebook! Nu intra numai tu pe el, lasa-l sa deschida si el unele subiecte, nu-l sufoca! Ai grija sa nu-i arati prea mult ca-l placi ca te ia de fraiera! Succes, te pup!

| BellaBlack a răspuns:

Pai gaseste o aplicatie, joc etc pe facebook pe care puteti folosi amandoi, sa va jucati, astfel puteti petrece mult timp impreuna fara ca tu sa pari o obsedata