| Evelyna_Eve_1999 a întrebat:

Vreau niste sugestii, eu am parul lung si des, iar cel mai mult imi place cum imi sta atunci cand il am drept, si nu stiu ce sa folosesc sal am drept tot timpul sad nu mai vreau sa folosesc placa sa mi-l ard puppy dog eyes!

6 răspunsuri:
| HotChoclate a răspuns:

Buna.Uite am gasit asta http://www.divahair.ro/......mania,pare interesant :-?

| Ceriik a răspuns:

Foloseste ulei de la kallos-glossy inainte.e suuperlove struck

| Evelyna_Eve_1999 explică (pentru Ceriik):

Ahamm smug Ok multumesc :*!

| AIisa a răspuns:

Incearca sa il usuci folosind si peria: adi, in timp ce folosesti uscatorul sa il intinzi cu peria. Si eu am parul foarte des si lung aproape pana la genunchi, si asa m-a invatat hairstyle-istul meu. Sper ca te-am sjutat. :*

| AIisa a răspuns (pentru AIisa):

Adica*

| Evelyna_Eve_1999 explică (pentru AIisa):

Ok mersi :*!