| qWhoSays a întrebat:

Vreau sa cer putina seriozitate si apelez la cei care chiar au cat de cat habar despre ce vorbesc.
Ce inseamna cand visezi un baiat pe care nu il cunosti, nu l-ai vazut in viata ta, nu sti cum il cheama etc. si peste cateva zile dintr-o intamplare ciudata ajungi sa stai langa el si sa realizezi ca este baiatul pe care l-ai visat?
Mentionez ca imi aduc aminte foarte bine cum arata baiatul din vis si cel pe care l-am vazut era chiar el.Ciudat! Si ma cam sperie in acelasi timp...
Deci daca m-ati putea ajuta.Va rog!

1 răspuns:
| mihaela2808 a răspuns:

Nu esti prima care viseaza persoane necunoscute iar dupa un timp le intalnesc.Stiu ca pare absurd dar poate este un semn.Nustiu ce sa zic.Ai rabdare si vei vedea ce se intampla. FUNDITA?