| anonimata123anonim a întrebat:

Salut TPU, aseara am visat un baiat ca imi era iubit, dar nu il cunosc in realitate pe acel baiat, dar i-am vazut chipul perfect, e posibil sa imi imaginez eu un baiat? Sa il creez eu in imaginatia mea? Ce semnifica sa visezi ca ii vezi chipul si poti sa il descrii dupa ce te trezesti, chiar daca nu il cunosti pe baiat in realitate?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Da.
2.Da.
3. Că dorești un băiat.

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

happy Eu cred că tinzi să te îndrăgostești de un băiat din realitate, big grin pe care îl reflecți și îl proiectezi în vise. Iar sfatul meu este să îl cauți pe acel băiat din vis, în realitate!winking Funda? big grin