| AnnaSuntEu a întrebat:

happy Vreau sa descarc si eu PhotoShop si nu stiu cum! Imi spuneti si mie de unde pot sa descarc un photoshop foarte bun?! Cine imi da raspunsul primeste Fundita! :d Mersii! :*

4 răspunsuri:
| Aeerdnaaa a răspuns:

De descarcat sunt pe net doar demo'urile si nu prea cred ca le vrei ...si cam atat daca vrei sa il ai, imprumuta si tu cd de la cine stii ca arehappy eu asa am facut ...si crede-ma ca am cautat tot google despre asa ceva straight face si nimic, doar demo'uri care te tin 30 de zile.si nici alea

| AnnaSuntEu explică (pentru aleks7up):

Aleks7up photoshop-ul ala e cu plata. eu vreau un photoshop foarte bun si gratiswinking

| aleks7up a răspuns (pentru AnnaSuntEu):

straight face nu e cu plata dai in stanga jos a paginii slow download si e gtatis