| KUBY78 a întrebat:

Buna TPU vreau sa fac sex cu o fata de care imi place si nu stiu cum sa i spun cum ma sfatuiti dau funda?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă vrei sex, scoate banii!
Dacă o iubești, trebuie să-i câștigi dragostea sufletească și apoi cea fizică.
Nu este la comanda ta!
Pa, pa.

| tango a răspuns:

La 10 ani nu prea ai voie sa faci asa ceva!

| Axys a răspuns:

Sal frate daca sta simti :d cauta niste pozitii sexulae pe internet happy pune-o pe fata capra eau si ep lateral happy ca asa le place fetelor happy dar s anul uiti sa-i ceri si tu sa se joace intelegi tu big grin

big grin ai grija!

| Axys a răspuns:

folosesteti imaginatiea big grin
big grin

| Seducatorul a răspuns:

Faa treci si fa-mi un blowjob acum!

| TashaUhm a răspuns:

Iar vorbeste berea din tine`?!waiting.

| Tequilllla a răspuns:

PAi afla daca te place primadata! Si daca te place sarut'o si spune-i ca si tu pe ea si apoi invit; o la tine si poti sa o intinzi pe pat si o saruti dupacea se va intampla magia :* ~
Plzz fundita :*

| sweatnees a răspuns:

1.asigurate ca sunteti la o virsta favorabila pentru a lua asa decizii(oficial copii devin adulti si pot face act sexual la 18 ani)
2.asigurate ca si ea te place apoi intra in relatie
3. spune-i ca ai dori ca relatiile voastre sa itre in alta etapa pentru a va dovedi cit de tare o iubesti, pentru a iputernici relatiile etc.
daca va accepta cumparasi prezervativ
daca nusustine-o(e si normal ca ea su nu fie pregatita de asa ceva.sau poate ea e din fetele care tin fecioria pina la casatorie)ei bine in orice caz-bafta/si abtine-te sa nu iasa ca o fortezi ca asta strica totul

| KotaKoty a răspuns:

De ce nu afli daca si ea te place? Dupa ce vei fi intr-o relatie cu ea va fi multtttt mai usor sa o intrebi asta. Cine stie? Poate ea te va intreba primawinking.