| anonim_4396 a întrebat:

Buna,TPU, vreau sa fiu admina dar nu stiu cum as avea nevoie de urmatoarele informatii: -de pe cesait pot lua poze GRATIS si cumle pot lua? -cum adaug alte admine? -cum creez o pagina? VA ROOOOOOOOOOOOOG ajutati-ma! FundaVOT

Răspuns Câştigător
| Rozetta a răspuns:

Buna poti lua POZE DE PE ACEST SITE FOARTE DRAGUT :
- http://weheartit.com/
Cum sa iei pozele
- dai pe ``Salvati imagine ca `` Si o salvezi unde vrei tu! ( ca sa poti apasa pe salvati imaginea ca pe partea dreapta a mousului )
-ca sa pui admine :
DAi pe pagina ta
apoi editeaza pagina
apoi `` chestioneaza rolurile de administrator `` ( scrii numele persoanei ) ( ca sa fie ea admina trebuie sa fi prietena cu ea si sa iti dea like la pagina proprie )
-dai la o pagina oarecare (ca sa creezi ) Iar dedesubt la ``gaseste prieteni ``, ``Acasa `` Este scris asa ``Creeaza o pagina ``. Dai acolo! Si iti alegi tipul de pagina pe care vrei sa -l creezi. Apoi scrii numele paginii pe care vrei sa o faci. Si apoi iti va da un chiestionar despre Pagina. ( cum vrei sa fie pagina )

Paa! :) Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| Rozetta a răspuns:

Mersi pentru funda! :* :*