| TeREe a întrebat:

Buna TPU vreau sa il speriul pe prietenu-mi-a si vreau sa ii trimit un sms ca am patit eu ceva sau ca vreau sa ne despartim cine imi da cel mai tare sms ca sa il speriu un pic va primii fuda :*

Răspuns Câştigător
| AndreeaDianaBiebs a răspuns:

Hei eu nu mai rezist imi pare rau ca ti-ai irosit atata timp cu mine si pentru mine.Am fost la un control medical si au zis ca e grav. Te iubesc.pa sad
asta e laughing sigur il speri

2 răspunsuri:
| ριтιкαα a răspuns:

Sti eu mereu te-am iubit si o sa te iubesc dar..totul are un sfarsit, am fost azi la doctor si mi-au zis ca o sa mor in 48 de ore, nu vreau sa fac mai rau si sa continuam pana in ultima clipa. daca ai putea veni pana la locul x (stabilesti tu locul) sa te sarut pentru ultima oara ti-as fi recunoscatoare pana la cer, nu uita ca te iubesc. sper sa visad

Si cand vine ii explici ca e o farsalaughing

| Sonic2070 a răspuns:

Ii scrii asa: Gata, am ascuns cadavru', acu' ce fac?, iar dupa 5 minute ii scrii asa: Scuze, nu tie!