| ionutzu94 a întrebat:

vreau sa imi fac un cont pe facebook... trebuie neaparat numele de familie?

4 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus! Este bine să nu dai date reale pe net, mai ales pe site-urile de socializare.
O zi cu zâmbet să ai!

| Nymphetamine a răspuns:

De obicei, da! Dar nu e neaparat. Nici eu nu am numele meu real.Numa sa nu pui simboluri si tampenii din astea ca la hi5 ca sunt foarte enervante.

| SloOpY a răspuns:

Nu e neaparat numele tau...sunt si oameni care au :ingerasha ta sau **** cea bestiala sau eu sunt laughing pune ce vrei tu. Nici eu nu am numele de familie
bafta :*

| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a răspuns:

Nu. poti sa pui ionut dragalas, ionut grdgtd si tot asa nu trebuie neaparat de familea eu mi l-am pus pe asta beatrice si celalalt nume al meu nu numele de familie. intelegi?