| Afghfjhgthgh a întrebat:

vreau sa imi personalizez un tricou thinking
Mi-am scos foaia la imprimanta ( pe foaie A4 ). mi-am cumparat de la librarie foaie speciala care se foloseste la imprimare. intrebarea mea e : cum procedez? deci pun tricoul apoi poza peste el si apoi foaia aia peste poza? si apoi dau cu fierul de calcat? ( vreau sa mi-l fac acasa happy )
multumesc.

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Cel mai simplu e sa-ti pictezi decat sa te complici cu acea foaie. Pe internet ori in magazinele speciale pentru artisti gasesti culori speciale pentru textile care rezista la spalare cu apa de 30 de grade.

Tutorial: https://www.youtube.com/......s?/results

ori pentru alte intrebari te pot ajuta in mesaj privat ori pe messenger.

P.S. pictez pe textile: imbracaminte de tot felul