| LikeAnAnime a întrebat:

Buna,TPU! Vreau sa intru la liceul Ion Creanga din Bucuresti, la clasa de japoneza-filologie.am media de admitere 9, 41 si la examenul de bilingv engleza 6, 9.Am sanse sa intru? tocmai am completat fisele de inscriere.As vrea si niste detalii despre liceu si orele de japoneza.Trebuie sa fac meditatii ca sa rezist? CAT MAI MULTE DETALII, VA ROG! Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| LittttleMonster a răspuns:

Buna!:*Si eu sper sa fiu boboaca tot la filo japoneza in Creanga.Am terminat cu 9, 83 si am luat la bilingv engleza 6. laughingAm inteles ca in clasa a 9a si a 10a se fac 4 ore de japoneza pe saptamana si din a 11a se fac 8 ore pe saptamana.Programul pentru a 9a si a 10a este de la 2 si la a 11a si a 12a este de la 8 dimineata.Imi poti da idul pe privat te rog? Pupici multi. Sper sa ne vedem in Creanga!:X:*happybig grin

| LikeAnAnime explică (pentru LittttleMonster):

Scuze.abia astazi am vazut mesajul. uite idul.udescu_iulia27.arigato gozaimasu

| LittttleMonster a răspuns (pentru LikeAnAnime):

あなたにキス laughingAsta inseamna te pup.winking