| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa le intreb pe fete, cum poti iesi in evidenta pentru ca baiatul de care imi place sa ma observe?

Răspuns Câştigător
| TheRocker16 a răspuns:

Hi. in nici un caz nu incepe sa te prostesti in fata lui. sau sa te imbraci mai ciudat. sa te comporti neobisnuit. Incearca sa vorbesti mai mult cu el. sa vezi ce ii place. ce nu. ce fel de fete ii plac. si asa mai departe. Sper ca te'am ajutat^^

2 răspunsuri:
| EllenaMiss a răspuns:

Buna tzinutza :* Pentru a putea iesi in evidenta da`i un semn ca tu l`ai observat deja. de exemplu scapa cartile in fata lui la scoala. ori tragei priviri insistente [nici un baiat nu rezista la asta ] sau imbracate elegant dar in acelasi timp si sexy. si pune`te in evidenta. NU ARE CUM SA NU TE OBSERVE :*

| Allynyo a răspuns:

Vb cu el... Sau puneun prieten cu care te intelegi foarte bine sa il intrebe ce crede despre tine happy