| JrrDany a întrebat:

ma intrebam ce le place fetelor la un baiat? Cum poti lasa o impresie buna unei fete? Cum poti sa iesi mai mult in evidenta in fata lor?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nu exista o formula. Trebuie sa se simta iubite si protejate, trebuie sa fii interesant, sa arati bine, sa stii sa le distrezi. Ideea ar fi sate placa pentru ceea ce esti tu, daca ajungi sa joci un rol vei fi etichetat ca fraier. Nu deveni catelusul lor, nu iti schimbi felul de a fi si programul pentru ele.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cred ca fetelor le plac barbatii, iar adevarul e ca majoritatea barbatiilor sunt fetite in ziua de azi, la orice femeie i place un badboy, de fapt cui nu-i place ce inseamna un badboy, tu ce amic preferi unu plictisor, plangacios, care te sacaie non stop?

| Daniel2836 a răspuns:

Fi sincer, imbraca-te frumos

| az123 a răspuns:

Salut
depinde cu ce scop? Daca doar de distratie, se va uita la suprafata. Dar daca cu intentii serioase atunci conteaza persoana ta, calitatile tale.

Acest articol arata unele idei interesante:http://www.jw.org/......-potrivit/

| IonelaToma a răspuns:

Daca iti place o fata anume cel mai bine iti indrepti atentia doar catre ea, ii faci complimente, ii vorbesti frumos, mici gesturi care sunt foarte apreciate de fete.

| Summer4Party a răspuns:

1-Daca vad baiatul ala pentru prima oara probabil se vor uita cum arata adica la corp dupa la fata si daca are si o freza dinaia "misto" ala e, a dat cupidon cu sageata in el. La comportament ca sa zic asa daca e amuzant si stapan pe sine nu se lasa condus, e baiatul perfect pentru ele.
2-Daca baiatul este unul cunoscut atunci cred ca fizcul conteaza mai putin (dar si atunci tot conteaza) aici intervine mai mult comportamentul adica daca esti amuzant, nu esti la fel ca ceilalti prieteni ai ei adica sa te comporti ca tine sa nu fii o copie, sa vada ca stii sa o asculti si sa o conslozi/ajuti mereu in probleme restul e ca trebuie sa fii cat mai original pentru ca totii baietii in ziua de azi sunt copi se i.au unul dupa altul.
Asta e din ce am observat, mi-au spus fetele si din experienta.
Sper ca te.am ajutat happy