| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa ma ajutati cu ceva, cum pot sa o fac pe prietena mea sa inteleaga ca daca ies cu alte fete tot pe ea o iubesc?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu asa o iubesti iesind cu alte fete?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Pai in mare parte am prietene fete, nu am prea multi prieteni baieti, dar tot pe ea o iubesc, cum sa o fac sa inteleaga?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici eu nu te-as intelege daca as fi fata uite ce ti-as spune
daca mai iubi nu ai sta cu ele clar, ce eu nu sunt prietena ta?, nici atat nu ma consideri, nu ma interseaza ce prietene ai, faza e ca ma enerveaza ca le acorzi lor timp, timpul acela in care te vream langa mine, cred ca tu vrei sa stai cu ele, daca vrei te las cu ele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti-ar conveni sa iasa si ea cu alti baieti? Nu cred.
De ce nu iesi cu ea, in loc sa iesi cu alte fete?
Nici eu nu as intelege asta, nici nu as accepta.
O dovada de iubire e sa nu mai iesi cu alte fete...e si o dovada de respect.

| Cσcσ a răspuns:

Cum sa o iubesti, dar iesi cu alte fete? Poate vrei sa spui ca iesi fara iubita ta cu grupul de prieteni unde ai mai multe fete, asa mai merge. Dar nici asa, nu mi se pare corect. Stie ea fata ce zice.
Ia-o si pe ea intr-o seara cand iesi cu prietenii tai si arata-i ca este o simpla iesire in oras.
Pa!

| byabubu a răspuns:

Eu nu as intelege daca iesi cu alte fete. De ce nu o iei si pe ea cu tine atunci?
Daca zici ca pe ea o iubesti atunci ii poti demonstra. in rest e aiurea sa iesi cu altele si sa spui ca o iubesti.