| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi decolorez parul de pe maini happy Ce produse as putea folosi si de unde le pot achizitiona?

2 răspunsuri:
| iPetraAnime a răspuns:

Apa oxigenata
Se cumpara de la farmacie
Dar ai grija- daca e utilizata mai mult timp( ex 3 luni) ti-l arde.

| LupulAlb a răspuns:

Ar fi o modalitate, este un fel de sampon de la Kallos, un fel de gri, care decoreaza, eu am incercat pe par si sunt foarte multumit.El costa 10lei, dar fi atenta cum se utilizeaza, pui in mana si freci putin, apoi iti dai cu el, il gasesti unde sunt si alte cosmetice si din astea.