| andruuca a întrebat:

am si eu o mica problema. parul meu de pe maini este cam inchis la culoare cum as putea sa-l decolorez?

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cu apa oxigenata

| andruuca explică (pentru mona):

Si cum o aplic o inmoi pe un buretel si ma dau pe maini?

| mona a răspuns (pentru andruuca):

E bine si asa

| Kasia a răspuns:

De ce nu te epilezi?
eu as vota pentru epilare dar daca vrei sa il decolorezi incearca apa oxigenata sau zeama de lamaie

| stark47 a răspuns:

Cred ca ar fi mai igienic.(cred ca ala e cuvantul care l caut) sa te epilezi.

| hhhapciuuu a răspuns:

Mai sanatos ar fi sa te bronzezi si sa ai pielea la fel ca si culoarea parului, sau poti sa-l razi happy, pana la urma, toata lumea cu ale ei

Răspuns utilizator avertizat
| AnabellaXD a răspuns:

Londa Londoxon Entwickler Emulsion happy sau Rivanolul, Apa oxigenată. happy

| diverse a răspuns:

N-are rost sa te decolorezi pentru ca fa creste mai mare si se va vede diferenta

| bebemiksilau a răspuns:

Ce intrebare te framanta si pe tine...straight face E o prostie...las-o baltaaa! X_x

| BeAndreea a răspuns:

..cu apa oxigenatawinking