| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va intreb cum as putea sa am ochii mai stralucitori. Am ochii caprui si nu-mi prea plac. Totusi mi-ar fi convenit daca erau mai mari

4 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Lasa ochii asa cum sunt! Nu incerca porcarii cum ar fi foliile acelea care se aplica pe ochi pentru schimbarea culorii pentru ca produc infectii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Există lentile de contact colorate.

| MeForeverAlone a răspuns:

Dă-i cu sclipici happy

| blAster85 a răspuns:

Doamne cand vad ce preocupari au unii/unele, da icteru" in mine, serios, poa" te vad maine la stiri ca ai orbit, lasa-ti ochii asa cum is