| alexu7za99 a întrebat:

Am o intrebare:Este un baiat la scoala (mai mare cu un an), care ma loveste peste fund; iar intr-o zi cand mergem spre clasa m-a vazut si m-a prins de incheieturi si m-a pupat pe obraz.Nu vreau sa-l intreb daca ii place de mine pentru ca e un nesimtit iar mie nu imi place de el.Ce ar trebui sa fac?

5 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Ignora-l.

Nu merita atentia ta.

Probabil ca face asta pentru a-si impresiona colegi.

Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ignoral!

| stark47 a răspuns:

T i-ai dat raspunsul singura. E DOAR NESIMTIT! intr-adevar, poate ii place de tine.insa nu asa se procedeaza. sfatl meu e sal eviti daca nu ti place de el.

| alexu7za99 explică (pentru stark47):

Mersi de raspuns.

| emag a răspuns:

E clar ca ii placi, pisca-l sau gadila-l sa vezi cum reactioneaza, zii ca e un tip dragut si vezi daca o sa zica ceva mai mult happy