| FGggh a întrebat:

Vreau sa va întreb dacă știe cineva ce are motanul meu de 1 an... Are un fel de pialita care ii acoperă o parte din ochi. Pe net cică e a treia pleoapa. Dar nu e alba e un fel albăstruie cu o dunga neagra. E de rău? Din câte am înțeles pielita normal e alba dar... ????????????

1 răspuns:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Nu pot sa imi dau seama ce ar putea avea. Iti recomand sa il duci la un veterinar, el te poate ajuta. Daca nu il poti duce la veterinar ii poti face o poza la ochi si ii arati poza veterinarului. Nu te va costa nimic daca doar intrebi.