| CosminDJ a întrebat:

vreau sa va povestesc un moment, acum o luna inainte de inceperea orelor ( dimineata) eram cu un coleg la chioscul din curtea scolii, eu stand la rand observ in stanga mea o fata care se uita si zambea la mine, am inceput sa ma uit la ea si inca zambea apoi și-a intors privirea, dupa 15 secunde ma uit iar la ea si observ ca iar imi zambeste, mentionz ca acea fata dupa prima vedere parea prietenoasa.Am continuat ca eu si acea fata sa ne privim pe furis aproximativ 1 minut pana cand a venit o colega de-a ei. Mentionez ca de la acea zi o vad mai rar ea invata la parter si eu la etajul 2 al liceului si de atunci cam greu dau de ea dar tot ma gandesc la ea ( chiar daca a trecut o luna). Acum va intreb pe voi credeti ca acea fata m-a placut? Si daca e asa merita sa incerc sa intru in vorba cu ea? Imi cer scuze ca am intrat prea in detaliu si m-am lungit cu vorba, sper sa ma intelegeti.

Răspuns Câştigător
| Ara997 a răspuns:

Unele fete "se joaca " de-a agatatul isi testeaza puterea de seductzie, isi ascut gherutzele. in cel mai rau caz poate fi vb de treburi de genu.
in cel mai bun caz i-oi fi placand. de intret in vb poti dar ramai cu garda sus si nu te arata extrem de emotzionat. nici prea nepasator.

| CosminDJ explică (pentru Ara997):

Multumesc de sfaturi

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cand o mai vezi si tot asa, mentineti contact vizual, du-te la ea si vorbeste-i. PAna la urma n-ai nimic de pierdut.

| FaraNume1245 a răspuns:

Trebuia sa intri atunci in vorba cu ea, nu dupa o luna. Daca inca iti zambeste, incearca.

| 393Dan a răspuns:

Da si da. Ca n-ai nimic de pierdut...doar sa te faci de rusine pe tot liceul xD glumesc. Va fi bine.

| Xdreaper21 a răspuns:

Merita sa incerci dar sa nu lasi garda jos sa ii fii in gen de nepasator la avandurile ei daca inca o sa iti mai faca lasi putin de tot garda jos si tot asa dar nu de tot ca atunci te poate face praf

| Alexei123 a răspuns:

Daca iti zambea si mai arunca cate o privire catre tine pe furis, iti sugerez sa te bagi in vorba cu ea cat mai repede posibil. Cu siguranta va iesi ceva minunat happy