| pitzipoancoiesidepeprofilulmeu a întrebat:

Vreau sa vorbesc cu cineva la scoala si nu am cu cine, sau asa in general. Uneori am fost putin agitata in trecut si totii colegii de clasa ma urasc. Nu stiu de ce, unii zic ca fac asa in gluma, altii spun ca e in serio, vreau sa ma schimb deoarece m-am schimbat de mai multe ori, nu regret nimic. Uita-ticum stau lucrurile : cand am fost in conflict cu colegii mei de clasa, diriga nu a suportat si ne-a dat niste sfaturi si nu am mai fost certati (timp de 3 zile). Colegele mele sunt foarte geloase ca ma dau cu corector de ochi si apoi imi spune ca ma zis lu' diriga dar ele cu ma spun, eu nu le bag in seama, si mai este si un baiat mic de statura care e in clasa cu mine si isi bate joc de mine si m`a ia la misto si daca dau eu in el incepe sa faca mai rau.dar nu`mi pasa daca mai da in mine o sa-i spun : ti-am facut eu ceva? si etc...dar problema este ca eu ma simt singura in acea clasa si prietenele mle nu mai sunt ce au fost...deacum am un nou comportament si un nou principiu :"Indiferenta doare cel mai tare" asa ca o sa fiu indiferenta, asa e cel mai bine. happy
deci, cine vrea sa vorbeasca cu mine, [nu despre ce am scris pana acum] sa vorbin si noi dspre un subiect obisnuit.ma inveseleste cineva?winking vreti sa vorbim? happy

Răspuns Câştigător
| MadalinnaR98 a răspuns:

Ignora-i.

1 răspuns:
| AlinDinu a răspuns:

Ok.Din ce ai scris tu aici imi dau seama ca esti o fata complexa, care pune prea mare pret pe parerea celor din jur.
Asa si am fost si eu in scoala generala.Singur si uitat de toata lumea.
Cum imi place mie sa spun, cred ca esti o persoana speciala.
ID-ul meu de skype este boom.caesar.Te astept oricand daca vrei sa vorbim.
Pace!