| ele12ely a întrebat:

va rog sa imi spuneti ce sa fac.Deci nu vreau sa inceapa scoala deoarece colegele mele sunt geloase pe mine fiindca iau note mai mari ca ele si invat mai bine decat ele. Spuneti-mi ce sa le spun si ce sa fac ca sa nu mai fie geloase pe mine. plzzzzzzzzz

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Tu numesti alea prietene? laughing

| Fartie a răspuns:

Scuze acum dar, ce vina ai tu ca ele sunt mai. putin dezvoltate intelectual? Nu le baga in seama, o sa le treaca tongue

| ele12ely explică (pentru Fartie):

Chiar asa voi face multumesc

| georgedanielc a răspuns:

Spunele ca tu te gindesti deacum la viata si ai de gind sa reusesti in ea daca nu inveti acum, nu vei mai reusi sa tii pasul cu, cunostintele, sper ca o sa-si dea seama ca a... invata este destul de important in viata decit sa viseze ca totul se va rezolva de la sine si vor avea, bani avion si casalaughing

| ele12ely explică (pentru georgedanielc):

Mersi asa voi face

| ele12ely explică (pentru georgedanielc):

Multumesc asa voi face

| EmiAmi a răspuns:

De ce te deranjeaza? Eu as fi foarte mandra in locul tau.Iti dai seama?! ce nu ar da ele sa aiba inteligenta ta?! Sa nu crezi ca poti scoate gelozia din capul lor.Asa sunt ele si trebuie sa accepti firea umana. Uite si un concurs foarte tare, pentru un mouse pufos;)
http://www.facebook.com/....../photo.php