| EmaDaiana a întrebat:

Vreau si eu iste idei pentru cadou pentru iubitul meu..Are 15 ani si ii plac foarte mult motocicletele ce as putea sa ii iau?

Răspuns Câştigător
| 4343gddhkied a răspuns:

Buna, incearca sa te gandesti cam ce si`ar dori... ai putea incerca sa il surprinzi cu un tort si vreo bijuterie de aur sau argint... poate un vin sau o sampanie. Daca il iubesti si il cunosti, incerca sa vezi ce l-ar bucura sa primeasca de la tine:* Bafta!

2 răspunsuri:
| doreal a răspuns:

O geaca de piele, merge intotdeauna cu motocicletele happy, va fi asortat.

| Crazyfish a răspuns:

Ia-i o motocicleta, ia-i o roata, ia-i o spita, ia-i ceva de motocicleta, macar un breloc de chei, fir-ar sa fie!