| ionutz_2562 a întrebat:

Am o intrebare pentru voi.Imi vine cel mai bun prieten al meu din Austria in tara si vreau sa-i cumpar un cadou.Lui ii plac foarte mult motocicletele, masini off-road orice extrem ...Ma rog intelegi.Ma puteti ajuta cu niste idei de cadou va rog frumos?:d.

Răspuns Câştigător
| Pumma09 a răspuns:

Pai daca are motto, sau masina, ar fi frumos sa ii iei ceva accesori pentru ele...un tatuaj, sau abtibilde... ceva frumos.
Daca nu, ii poti lua brelocuri cu masini motto sau poze cu sporturi extreme...
Ii mai poti lua si un tricou...cu ceva extrem pe el... daca ai zis ca ii place. Daca nu gasesti, cauta o poza care iti place si fai un tricou personalizat happy
Funda?batting eyelashes

1 răspuns:
| Pumma09 a răspuns:

Pai daca are motto, sau masina, ar fi frumos sa ii iei ceva accesori pentru ele...un tatuaj, sau abtibilde... ceva frumos.
Daca nu, ii poti lua brelocuri cu masini motto sau poze cu sporturi extreme...
Ii mai poti lua si un tricou...cu ceva extrem pe el... daca ai zis ca ii place. Daca nu gasesti, cauta o poza care iti place si fai un tricou personalizat happy