| Alinaaa1001 a întrebat:

Buna TPU :*! Vreau si eu niste statusuri de fete fitoase si indiferente >:d

1 răspuns:
| Àlεxαndrα a răspuns:

1.O fată lovește prin vorbe nu prin fapte.
2.
si poti sa tipi, ca nu te aud, si poti sa plangi, ca nu te vad, si poti sa pleci, ca nu te caut, si poti sa mori, ca nu imi pasa!
3.♥Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea •
4.♥Uita`te`n ochii` mei, spune`mi cata ura vezi in ei?
5.Ma vrei inapoi? Eu nu, Iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m`ai facut sa plang. Am mai crescut
6.Si toti ma intreaba ce s-a intamplat... Le raspund scurt: "Nu ma intereseaza, l-am uitat"!
7Si te doare când vezi ca nu-mi pasa, si îti zic mereu: nu mai conteaza, hai lasa.
8.
Fii atent sa vezi cum doare, cand o sa ma vezi nepasatoare!

9.Indiferenta mea, te v-a lovi puternic in piept. Atunci iti vei da seama ca nu mai pot sa te mai iert.
10. Daca ai nevoie de mine, nu mai sunt aici. Cheama-ti zdreanta ca poate ea isi mai face griji.
fundă?