| Alexa920 a întrebat:

vreau si eu niste statusuri ..panarame. fitoase curve, dive dauu fundita cele mai bune!

4 răspunsuri:
| SoreMihalacheSorina a răspuns:

Ai facebook? Daca, da scrie Statusuri si apar mii si mii de pagini, si apar statusuri!

| Alexa920 explică (pentru SoreMihalacheSorina):

Draguta daca la tine totul depinde de facebook... nu ai decat si da stiu dar. acolo nu am gasit statusuri pe gustul meu...

| SoreMihalacheSorina a răspuns (pentru Alexa920):

Nu am zis ca depinde totul de facebook, si sunt mii de pagini, eu nu cred ca te-ai uitat pe toate.Sunt foarte multe daca vrei iti dau... Si nu cu link, la comanda le fac happy laughing)))) Daca da, anunta-ma!

| Alexa920 explică (pentru SoreMihalacheSorina):

Da de ce nu daca ..ai si..ai placerea de ce nu :*