| BetterThanDrugs a întrebat:

Buna:* Vreau si eu statusuri mai noibatting eyelashes Va rog, Dauu funda;*

Răspuns Câştigător
| Miii a răspuns:

●•A mai trecut aproape un an, pe un perete un calendar îţi spune că e iarnă iar day dreaming !

Atata timp cat mai putem zambi,cauza nu-i incă pierdută . happy

Cu indiferenta ta m`ai facut tare...Acum nu iti convine dar Incet incet calc pe urmele tale...Si abia acum vezi si tu ca indiferenta doare

Si eu am plans,si eu am ras.Si eu am rabdat!Insa ,si cu lacrimi in ochi.Tot am luptat! ;x

Nu conteaza frumusetea care este in zadar. . Ci conteaza caracterul care il gasesti mai rar . . happy

Unii prieteni intra in viata ta cu un motiv...iar altii doar pentru un anotimp...:-|

Poate acum nu ai chef nici sa o bagi in seama!winking ,dar daca maine dispare,ai sa vezi ce mult inseamna . oh go on

O viata- ntreaga, alb si negru, S-o colorez n-am nici un drept.

E iar octombrie si ploua marunt, Am mai pierdut o vara sperand.

Tu nu vezi cum esti ?! sad mi-ai facut atata rau,nu vrei sa te opresti .

Poate ca sunt fitSoasa...si stii ce ?! Nu iubire , nu , nu-mi pasa ! winking

Inchide ochii ...tacii ! Atinge-ma si spune-mi ce iti doresti cu adevarat sa faci ! :-x

Thuu...chiar crezi ca ma compar cu ea !? Uita-te la mine beib` si apoi la eah.laughing , ma faci sa rad , cum panah meahh sa fiu eu ca ea . eu dOlce ea AmarA , eu cuminte ea vulgara...

Ramai cu bine! Nu mai esti al meu baiat :] . Te mai dau odata-n mataa ;> Te puuup ;*** Si am plecat ;x !

Viata ta e roz,dar carioca e la mine happy !

2 inimi ce vor rula la nesfarsit.Lumea asta e plina doar de prosti ce s-au iubit ;|.

Da.A plecat :] ! . E un capitol incheiat

Ai sa regreti oftand ca ai lasat-o sa plece plangand winking !

Deşi trăim şi luptăm împreună, fiecare moare singur.
Aş vrea să ţină capul sus tOate prietenele mele ,Să ştie ca la greu o să fiu şi eu cu ele!>;d<
M-am schimbat şi pot visa acum. Nu mai vreau să cer. Voi obţine oricum !
Draga mea nu mă privi cu ură ! Te iubeşte dar eu sunt mai bună` ! happy
EL e singurul ce poate să`mi promită, să mă mintă că o să treacă toate ♥
Poate o altă ea îţi va părea mai minunată . . Simplă. . Dar totuşi COMPLICATĂ ! .
Dacă pentru un moment ai crezut că o vei distruge . uite-o după puţin timp ; zâmbeşte şi e dulcee smug
intr-o lume alb si negru ...am tupeuu sa visez in culorii . :]] smug
Te minti si acum, ca desi iti este dor, ai pus orgoliu in fata sentimentelor!
Nu sunt genul care sa se planga...Pot sa n-am nimic , tot o sa-mi ajunga!
Incerci sa-mi explici prin cuvinte, dar dragostea nu se explica , ea se SIMTE
Ea e langa mine cand problemele sunt multe, Si tot ea e singura care are rabdare sa ma asculte.
Multe au durut. Acum au incetat sa doara...Sau cel putin , asa vrem sa para...
Nu esti primul care pleaca.Dar esti primul care intr-o zi as vrea sa se intoarca.
Si altii incep sa acuze K m`am schimbat cu timpu...As fi ramas la fel daca ar fi fost totu mai simplu'';X"
●Trebuie să închei acum,deşi mai aveam multe să-ţi spun . Poate o să te afli într-o zi printre fum şi scrum
Că drogurile nu-s bune, da` e bine că le-avem! Aşa că hai să bem ,da hai să bem!"
ღ Chiar daca ne mai certam e ceva normal,dar nu`i firesc sa te superi din ceva banal ღ-
• Fara sa vreau sunt.un alt om !"
Dar ai ales gresit,drumuri noi,ce ne-au ranit happy
sunt puţin mai diferită şi acum văd totul în ceaţă, aşa că te las. ne vedem mâine dimineaţă!
٩(-̮̮̃•̃)۶ Si cand ma saruti in miez de noapte
Daca ar fi totul asa cum iti doresti nu ai mai avea pentru ce sa lupti si sa traiesti... happy
Zambesc . Imi aprind Tigarea . Te privesc . Spun ca pLec , Tu`mi zici " Te iubesc " . Nu te mai ruga de mine , Degeaba speri . Chiar daca ne impacam . N`o sa mai fiu pRoasta de ieri !
puteaii iubi pe altcinevaa. Dar nu pe prietenaa mea. Ramai cu ea daca o iubestii`. eu plec si nu ma mai gasestiii. Nu te`ai ganditt ca ma distrugi si faci pe placc la sluggii`?straight face
fato, tu esti cea mai importanta Indiferent unde se afla iubitu'meu pe harta oh go onfato tu esti cea mai de presus:X:X Indiferent daca anii din clepsidra s-au scurs:X
Ai mintit prea mult,cine crezi c`o sa te creada? Degeaba esti frumos,ea nu vrea sa te mai vadawave.
Vrei sange ? Na sange ! Si asculta-ti sufletul cum plange , ca ai distrus o prietenie. Ceea ce trebuia sa fie Sfant ! Fatooo`!straight face
Si`mi amintesq qum ma sunai oh go on . Sa ma anuntsi cu baietii cat mai stai sad.
Vreau sa rad cu tine, vreau sa plang cu tine, vreau sa traiesc, jur vreau sa mor cu tine, vreau s`avem copii, vreau s`avem o viata, vreau sa termin o etapa, alta e in fata! >big grin
A mai trecut o zi, o saptamana, o luna :-
♥Zambesk`, te privesk`! Spun ca` plec .Tu imi spui "Te iubesc !" Eu` nu mai am de gand` sa mai stau` in preajma tha` no talking! Mult` rau mi-ai facut ca sa` mai pot sta`!
E fara tine de ceva vreme, pare ca s.a obisnuit...aproape ca.si doreste, azi, sa nu te fi iubit. Si ai sa mori dac.o pierzi,chiar daca nici macar nu crezi .ca la anii pe care ii ai, esti prea prost ca sa stii ce pierzi winking
♥Refuz sa` mai fiu copila de altadata. S`a terminat, in sfarsit traiesk` ! Sunt fericita, nu te mai iubesc love struck`!
• Cand ma privesti , ce regreti mai mult?sansele pe care le-ai avut sau lucrurile pe kre le-ai pierdut?

Prefă-te că eşti trist şi…. bucură-te de viaţă !
Pentru cei care ma detesta...ma´m nascut sa fiu printesa ♥hee hee
Am învăţat să am răbdare. Că totu-ţi iese atunci când nimeni nu te crede-n stare !
•Detalii,nu ma obosesc sa tin minte. Am invatat ca e bine sa nu crezi in cuvinte. oh go on
Nu te´mai am ´ sii Sincer nu ` imi e prea ´ bine! Da` mai bine ´ ma inpac ´ :* cu Ideea dkt ´ cu ´ tine•"
Traieste-ti viata ca si cum ar fi primul fum din ultima tigara :X
"♥ Durerea te'a maturizat,te'a pus pe ganduri blushing! Te'a invatat sa citesti printre zambete si randuri.love struck! ♥"
●nu mai sunt cum eram, acum zambesc, atunci plangeam`●
Cand tu vrei de'aia si de'aia eu zic "Lasa ca vin ele,bre" devil
Asta e d0ar 0 zi,doar 0 zi din sute,e d0ar o alta zi in care viata te **** !
• ZaMbesc`! . Nu regret`! . "happy Nu am gresit`.am iubit`! .il iubesc:X si am simtit!`;x.
DaCa` ai imPreSia` ca tOtuL` va Dura La nesfarSiT` . Bun veniT in ReaLitateAa` crudA` happy .Gandesti greSiT` !"
"♥ Ezita sa crezi ca viata e trista love struck!Sunt lucruri frumoase ce stau inca pe lista blushing. ♥"
• Si cand te vad intamplator mi-aduc aminte tot ce`a fost . Dar uitandu`ma inapoi imi zic : " Chiar n`are nici un rost ` "
Secretuu` este s` risti, s` te simtsi binee` sh s` castigi !
ºAzi ´ open y0ur`º eyes ;;] ´, ºexact ca`nº filme b-) ´ . Caº daca ´ nu te vedeº nimeni ´ Tuº p0tsi ´ sa vezi ´ pe 0ricineº =p~
Acum ma uit pe geam si zâmbesc . Ca-s totusi amintiri frumoase în care inca ma regasesc.
stergi o lacrima oh go on .Dar nu poti sa Stergi amintiri. :X//
E greu cand iti repetzi in gand : "capu` sus tre`sa zambesti Si subconsitentu` iti dicteaza "cand plangi sa nu te mai opresti!" "
~ Viata nu'i roz , eu o vopsesc in Verde ! am pierdut tot , Deci numai am ce pierde !
• Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu prea o intereseaza ce urmeaza •
`• Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •
O tanara actrita plina de talente. execelez la capitolul lipsa de sentimente...:
Nici nuu` stii` ce`a f0st in sufletuu` meuu`, da nici nuu` mai c0nteaza . Sh cand 0 sa`tsi dai seama, s` ramai cu prietenii` tai sh cu 0rg0liuu` tauu`! K nuu` m` mai intereseaza`! :*
Shi imi pare rau de tot ce s`a intamplat stii bine.Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine !
Eiii bine nu incerc sa te conving... Dar dacă n`ai stiut, astăzi e soare in loc de frig :d."
•`Nu Arunca NiciO Vorba In Vant . Traieste Intens Fiecare Cuvant`!• :X
BaIeTzI Au BaLaNsUl LoR FeNoMeNaal...DaR InToDeaUnA FeTeLe Au RoLuL PrInCiPaaL...:X
Sentimentul nu dispare ca vacantsa de vara.Une0ri e mai n0civ ca fumul tras dintr.0 tsigara . :-X""
De obicei nu crezi pana nu vezi cu ochii tai daca se poate...Ca visele devin realitate...straight face
Nu ai intzeles thu happy V.a intzelege altu' ! :X
invata sa treci peste, viata nu e o poveste. Cand destinu-ti joaca feste, nu trebuie sa plangi, zambeste!
E fenomen :X Imagineaza-ti-l cum vine Mersul lui de Johnny Bravo se remarca in multime big grin
♥ Certurile stii . Faze , prostii . Sau cand ne purtam ca niste copii . Ce zici . . . Ai uitat ? . Vrei sa`ti amintesc? ♥ Tot ce conteaza e ca Te IUBESC ! [:X] ♥
Pr0mit Ca o sa fiu Cuminte blushing De azi inainte ;x.
• daca rOlul asta mi-a fost dat in acest jOc O sa`l jOc.totul e scris nu depinde d nOrOc ! daca eu sunt la pamant imi ramane sperata.zi ce vrei ?! tu stii eu asa`mi traiesc viata !
raman copilul vesel indiferent de adversari ca lumea e prea mica pentru atatia oameni mari :X
Numai ´ tu p0tsi ´ vedea dincolo ´ de cuvinTeee! :*
Spuneai ca totu.i trecator si a doua zi vezi Doamne, va.ntâlneati întâmplator`
Si n`am sa uit. Cu ei am fost mereu si mi-au fost aproape cand dadeam de greu ! • :X
Parca ieri, impreuna pe strada ne plimbam. Amintirile acum e tot ce mai am. Aveai o fire nebuna, asa ai fost mereu. Nimeni nu te-a inteles cum am facut-o eu!:*
Nuu`mi pasa d` nimeni, iubesc p` cne ma iubeste
Nu vei stii niciodata ce s-a intamplat de fapt...daca te-am uitat sau doar ma prefac!ღ♥•
Ma tot gandesc la anii in care am fost prieteni si ma intreb ce dracu' a fost in capul meu !laughing
Arzi de nerabdare, Sa dispar, Cand apar... Daca arzi de Nerabdare. Arzi de tot macar ! devil
LoV3 is a name, sex is a game, forget the name and play the game.
Nu voi mai fi cand vei avea nevoie de mine. Du`te la iubita ta.poate isi face ea griji pentru tine happy
Nimeni nu este PERFECT pana cand nu te indragostesti!smug
Cand te uiti in urma,te gandesti ... Chiar daca a fost rau sau bine,acum zambesti happy
Prin viatsa invatsam sa iubim, sa ajutam, sa uitam, sa iertam love struck
Nimic nuu` ne sta`n cale! Unde suntem n0i e s0are love struck
Si poate ca ma doare Ca prietenele`mi zic ''uite,vezi? esti proasta fata.Daca tu nu`l cauti,el nu te cautasad
Mie d0r d ... nu c0nteaza 0rg0liuil meu nu se mai pateaza winking !
Acum ar trebui să ştii mai clar ce vrei.el are de pierdut, tu eşti ok!
Chiar si tu baiatule, tu ce il faci pe fitzosul, ii vei zice odata prietenului tau
"Azi noapte am plans pentru ea." ♥
Caci dragosthea mea nu consta doar in vorbe frumoase si imbratsishari ci in sentimenthe reale si fantezii` .
Vreau sa iubesc si sa uit sa cresc ♥ .
Te are la ignor nu`ti mai are nici numarul de telefon, s`a folosit de tine i`ai cazut in plasa uite e tot cu mine ,ma iubeste la nebunie si mi-a jurat ca nu ma lasa
E domnishOara` care`n fiecare seara`.se gandeste la El`! .Stie ce vrea` .shh` ce vrea Obtsine`:-p.Nu cere niciodata` .ca nu`i prea staaa` in fire`!
Si o sa fie bine` chiar dk mai avem pr0bleme` . iti`spun stai linistit`. ` ca multe vin si trec chiar`daca raman`semne`. orice`semn se vindeca`dupa o vreme`. ! [ ]
Asa e sh va fi mereuu`, 0 fata buna langa un baiat rauu` :X
El trece cu vederea, el ma`ntelege ca om şi doar el imi poate simţi tristeţea la telefon !
Pentru mine au contat acele momente cand fara sa vrei m-ai facut fericita...
Nu conteaza gura lumii Doar pe El il iubesc .indiferent cum ar fi` .
Aş vrea Să treacă anii aşa, Să nu te schimbe ceva, O viaţă bună sau grea, Mereu să fiu a ta...
Mi`e Greu Fara Tine``.Mi`e Atat De Greu fara Tine.[!].cand PieSse no0astra Te Ridic si 0 AsculTsi la NesfaRshit. .Mi`e Dor de Tne!
Tu esti` baiatu` care mi-a incurcat toate fitsele` zapacita la propriu` nebuna la figurat` irascibila` cateodata` ironica` de placere` perversa de cand ma stiu`
Pt mne`;x s`ar lasa de vagabontseala` eu sunt iubita lui chiar si atunci cand ma inseala` stiu ca e doar o aventura goala` si ca`n inima lui`;x tot eu sunt o campioana`
Sa stii` sa faci diferentsa` intre alte fete` si fata ta` sa stii` ca toate te vor` dar nici`una nu te iubeste ca ea`
Stie pentru ce sa te urasca si pentru ce sa te placa [ ]
Am invatat "sa iubesc" tot ce era al meu, dar pot "sa traiesc" si fara ce nu am. Esti liber sa faci ce vrei !
Bum`bum`.inima mea face bum arde si se face scrum`:X"
Ea este pentru unu` . ! Nu o pot avea doi .Dar face ca intre cei doi sa se nasca un razboi.
Spunea-i ca-i copilaroasa.Scuze.copilu` asta n-are timp de-o relatSie serioasaa !"
Ea e ca un rauu` kre`tsi fke bine ! Fara ea tsi`e greuu`, sauu` p0ate tsi`e bine ! Ai vrut de` mult s`o parasesti dar n`ai putut, ptr ca`0 iubesti
Realitatea bate platoul` de filmare. ! Poti sa fii frumoasa si fara efecte speciale ;x !