| Mihaella_Larisa_1998 a întrebat:

Buna TPU vreau si eu sa stiu cum sa ma imbrac la o petrecere a prietenei mele de 14 ani si mentionez ca nu prea cunosc pe nimeni ideii va rog pana sambata

Fundita pentru cele mai bune ``...~~!

Răspuns Câştigător
| inger02 a răspuns:

Pai imbraca-te intr-o rochita pentru ca e vara si e cald. sau o pereche de blugi scurti cum se poarta acum si un tricou pe umar. vei fi cool.

1 răspuns:
| Mihaella_Larisa_1998 explică:

Mersi o sa ma duc maine sa imi iau o rochita, pantaloni scurti si un tricou ca sa ma decid in ce sa ma imbrac.