| FallingDown a întrebat:

Hei . sambata merg la o petrecere de fite . ca sa zic asa . si vreau sa stiu cu ce sa ma imbrac. n-am deloc idei si ce culoare sa am unghiille , mentionez ca sunt mari . fundita

6 răspunsuri:
| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Unghiile= albastru "metalizat", o rochita alba(daca ai), pantofi/balerini albastrii si o bratara alba/albastra.e super.winking... ""sau poti sa inversezi culorile""winking

| Sabiina a răspuns:

"Cu ce sa ma imbrac?!" "Ce culoare sa am unghiile?!". Pfff... Urasc ca m-am nascut in generatia asta... Chiar de fite. :-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La categoria asta se dezbraca nu se imbraca.

| Rebecca009 a răspuns:

Pune-ti un butoi in cap

Răspuns utilizator avertizat
| ByByLoVe a răspuns:

Deci unghiile=Rosii cu modele,o rochie asa mai scurtuata rosie cu buline albe,un colier, cercei albi, pantofi cu toc albi si o bratara rosie