| Alexa920 a întrebat:

vreau si eu statusuri ceva gen Bich eu nu te insult eu te descriu oricum mai exact statusuri fete fitoase, tarfe.
Fundita :*

Răspuns Câştigător
| Andreea_Deya_1998 a răspuns:

Fitze,gesturi si tupeu, asta-i talentul meu.
- Prea sexy ca sa fiu light!
- Am talent si mare stil, fata spate si profil.
- Iubeste-o nu-mi pasa, pastreaz-o de tot, iar pe minee cand ma privesti, sa te lingii pe bot!
- Imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fiu mereu cu o treapta deasupra lor!
-Niciodata plina de mine…intotdeauna satula de voi!
-Adevarul nu are pret, de aceea nu am de ales si-ti vand minciuni. nu stiu. sper sa te ajute cu cv.