| asdfghjkl24 a întrebat:

Buna TPUlove struck
pentru fete: Cand vedeti un tip la ce va uitati prima data? Explicati de celove struck

pentru baieti: Cand vedeti o tipa la ce va uitati prima data? Explicati de >ce:

Răspuns Câştigător
| oz a răspuns:

Fund,sani,picioare->nunu,numai un superifical si un ignorant s-ar uita la chestiile astea.Eu nu,niciodata.
La suflet? are sa fie asta raspunsul corect,al'de va lua vestita fundita?
Acum, sa fiu serios, nu ma uit la ceva anume.In general sare ceva in evidenta: "moaa ce sani are fata asta","ui; ce ochi frumosi are tipa". chestii de genul.
Eu cand ma uit la o fata,o singura privire,stiu daca acea fata imi place sau nu. Fetele sunt frumoase? hmm orice fata are anumite trasaturi,trasaturi unice,trasaturi care o fac speciala.O linie frumoasa,buzele, ochii, pometii...pfff.Foarte greu.

| aliceinchains a răspuns (pentru oz):

Oz, deci... tu dintr-o singură privire știi dacă-ți place o fată? Înseamnă că ai văzut sufletul dintr-o privire? Ptiuuu. Păi sufletul ăsta nu se descoperă din muuuuulte "priviri", adică nu ar trebui s-o cunoști ca să-ți dai seama? Deci, tu cum știi din prima, dacă zici că nu te uiți niciodată la "chestiile" astea? Mm, zic și eu. thinking

4 răspunsuri:
| Sun life a răspuns:

Pff. Grea intrebaree!happy Cred ca la privirea lui, la felul lui de a ma privii si cum se comporta.E de la sine inteles ca si felul sau de a arata conteaza.Imi plac sensibili oarecum si care sa te accepte asa cum estihappybatting eyelashes:*

| CristinaCrisy a răspuns:

Eu ma uit prima oara la un baiat cum arata la fata, la corp, inaltimea(daca se potriveste cu mine), la par(lung, scurt)
nu stiu de ce dar eu asa ma uit prima oara:X:X:X

| Tanea154 a răspuns:

Atunci cind vad un tip ma uit la ochii lui
Pentru ca sa vad cit de dragut este si serios
funda?