| love0910 a întrebat:

Trec a opta si as vrea sa stiu ce rechizite imi sunt necesare la fiecare materie in parte. Vreau sa va spun ca folosim caiete studentesti si as mai vrea sa imi spuneti ce "maruntisuri" mai sunt necesare. Merci!

3 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Cred ca in clasa a 8-a nu mai ai nevoie de guma si alte prostii. Eu 1 trec tot in a 8-a si ma duc doar cu caetele, carti si un pix. De altceva nu am nevoie! tongue

| lacrima15 a răspuns:

Sincer astea o sa ti le spuna profesorii, fiecare are preferinta lui si toanele lui ti le iei atunci nu are rost de pe acum si eu am facut asa.o sa-ti para rau daca nu

| lorena15 a răspuns:

Caiete, coperti, o gramada de pixuri, trusa de geometrie sicam atatbig grin si da ai nevoie de trusa de geometrie la mate si fizica si eu tot in clasa a 8-a trec