| JustAKiss a întrebat:

Ce rechizite imi trebuie in clasa a9a la mate-info? Ma intereseaza in special cate caiete sunt necesare la fiecare materie?

Răspuns Câştigător
| Anduuu a răspuns:

In clasa a 9-a eu am avut:
Studentesti mate pentru: mate,chimie,fizica,info
Studentesti dictando: Romana,Istorie,Biologie
Mici dictando: Engleza,franceza, TIC, religie (ne-a cerut in mod special caiet laughing ), geografie, logica. Sper ca nu am omis vreo materie :-s
P.S si eu sunt tot la mate-info happy

2 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Unul pentru fiecare, n-o să-ți mai ceară nimeni un caiet de teme și unul pentru clasă.Nu mai ești în a 4-a.
Baftă!

| Decod a răspuns:

Depinde de la profesor la profesor.in general iti trebuie 13 sau 14 caiete si vreo 4 de matematica.big grin