| alle332 a întrebat:

Trec in clasa a 5-a si nu pot scrie repede adica daca scriu incet scriu frumos daca scriu repede nu se intelege nimic din ceea ce scriu si fac multe greseli de ortografie cand scriu repede... ce pot face sa ma invat sa scriu repede si frumos...multumesc!

Răspuns Câştigător
| AnneMarri a răspuns:

În fiecare zi scrie câte puţin, tot mai repede. Şi tot aşa, până când o să scrii repede şi frumos. Fără exerciţii n-o să reuşeşti.

1 răspuns:
| arriadna a răspuns:

Nu poti face altceva decat sa exersezi foarte mult. Sa scrii rapid si sa se inteleaga ce scrii e foarte important. Succes!