| eℓℓα a întrebat:

trec printr-o depresie momentan.Eu vreau un prieten dar nu prea laughing, adica vreau pe cineva sa-mi fie aproape, sa ma inteleaga, sa ma protejeze, cineva romantic care sa-mi ridice moralul, chiar vreau, mai ales ca vad atatea cupluri fericite, insa uneori imi place sa fiu singura si sa fac whatever the hell i want, plus ca nici nu stiu unde o sa gasesc pe cineva :-

Răspuns Câştigător
| Innka a răspuns:

Hello,deci in starea aceasta sunt si eu acum,vreau si eu pe cineva dar pe cine,de unde, cum, idee nam.cred ca aceasta problema se va rezolva cit mai repede si la tine si la mine laughing,pai ar fi bine sa-ti gasesti un prieten(baiet)pe net cred pur si simplu sa fiti prieteni,sau daca ai in realitate si de la o prietenie va merge mai departe sper, sau intr-o buna ziua o sati intilnesti prietenul cela la care visezi, mai bine e sa traiesti asa cum faci in fiecare zi si totul va veni de la sine si iubitul si tot.laughing bye

8 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Asa sunt si eu laughing
mai bine lasi sa te gaseasca cinevawinking, decat sa cauti tu happy

| TSO7 a răspuns:

Toti vrem cate ceva dar toate vor veni la timpul lor nu te ingrijora happy

| Angeline a răspuns:

Stai linistitahee hee... Nu ai nevoie, mie imi placea cand eram asa, vai ce vremuri... Stateam cu toti baietii numa la vrajeala, o seara, cat ma pupaceam cu ei, apoi ii lasam draq in pace si nu mai puteam scapa de ei, dar s-a intors roata, si m-am indragostit intr-un final dupa 2 ani de stat asa la vrajeala, si acum sunt fericita, si nici un baiat nu mai straluceste in fata mea, in afara de iubi happy Iti spun eu, cand o sa te saturi de din astea, o sa gasesti si dragostea adevarata, dar pana atunci profita de situatie, ca e cea mai tare senzatiehee hee

| MissL a răspuns:

Am fost in situatia ta, tu ai cam avea nevoie de o relatie "Deschisa" laughing, e tipic adolescentelor ca noi oh go on incearca sa gandesti ca tu nai nevoie, cand va veni momentul va fi ceva. Eventual incearca sa aghetzi o seara in club si atat, ajuta, daca tot ai zis ca nu gasesti pe nimeni, in cluburi gasesti pe oricinewinking ai si de unde alege asa cand vrei tu, la dispozitia ta. Daca ai o problema cu ai tai ca nu te-ar lasa o seara in club la agatat, spune-le si tu duma ca dormi la o prietena, iti ridica moralul, serios. Sau incearca sa flirtezi cu un tip de prin scoala care iti place.
Incearca sa iesi mult cu fetele, sa barfiti, tot timpu in gasca ta de prietene gasesti lucruri care-ti ridica moralul mai mult decat o face un baiat. Multa bafta :*

| basexcu a răspuns:

Don't worry there's no sugar!winking

| LauraLl a răspuns:

straight face practic eu sunt fata dar daca te ajuta cu ceva.si eu sunt intr'o aproape continua depresie, poate ne ajutam reciproc.:d id meu.toxik_angel13

| Sadiss a răspuns:

Gaseste pe cineva cu care sa imparti aceasta"fericire" poate te mai trezeste la realitate daca vreau msg mehee hee o sa ma gandesc la ceva ideei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HEI! vreauuuuu si eusadblushing