| deedi9 a întrebat:

Am o intrebare : ce parere aveti despre uniforma introdusa in scoli? Cel mai bun, convingator,... raspuns, FUNDA!

Răspuns Câştigător
| JokoSmile a răspuns:

Hi. Am avut uniforma din clasa a I-a pana acum deci pentru mine nu e o imbracaminte bizara. Sincer la liceu am crezut ca o sa scap daca in genrala aveam o vesta rosie stupida I don't want to see acum am blugii negrii si camasa alba. bine ca nu ne pune sa purtam cravata / papion ar fi ceva I don't want to see laughinglaughing. Desi am uniforma asta nu inseamna ca nu o imbrac in stilul meuwinking. Au zis doar sa avem camsa alba si pantaloni negri nu si cum sa le imbracamwinking. Asa ca i-au blugii negrii pe mine, un tricou colorat / sweet/ funny si peste camasa alba nu o inchid ca sa se vada tricoul tongue. Tenesi, bratari din silicon si bla bla bla ai inteles u ideeawinking... poti purta o unuiforma usor daca stii cum sa o imbraciwinking. nu iti face griji oh go on.
Peace

5 răspunsuri:
| Roxana110824 a răspuns:

Noi avem deja uniforma introdusa in scoala. Parerea mea este ca este una dintre cele mai bune idei, pentru ca asa nu se mai fac discriminari intre copii la scoala.cum se imbraca, pentru ca unii nu isi permit haine cum au alti. Si totusi este scoala nu trebuie sa venim cum vin altii ca in club. Bine sper ca team convis. Funda?

| dededydy a răspuns:

Pai uniforma e un lucru nu foarte iesit din comun.Ea incearca sa inlature aceea forma de invidie... si cu toate acestea nu cred ca vre`un copil adora sa o poarte... Ficare inceraca sa iasa in evidenta prin propriul stil.Ma rogg e doar parerea mea.

| 7Robert7 a răspuns:

Heilaughing vrei sa stii ce cred eu despre uniforma? sincer si convingatorlaughing :IMI BAG **** IN EAhappy am si eu la scoala dar nu o port.Eu ma dk la scoala cum vreau eu poate sa-mi faca orice si pana acum nu a avut niciun prof curaj sa zica nimic. ne ameninta ca ne scade nota la purtare?happy asa si? Ma p** pe eahappy Cam asta cred eulaughing FUNDA?happy

| leeya a răspuns:

Noi avem deja un fel de uniforma...blugi si camasa alba

| Darkiestmusic a răspuns:

Avem niste uniforme vorba lui Mo laughing) Tragedie,Vai, Vai, Vai! te inchini daca le vezi! si in plus nu e nici drept.Am una in clasa e cea mai iubita din clasa si e proasta bata. vine cum vrea ea sa vina.Restul:Uniforma sau sarafan obligatorie. Daca ea vrea poate sa vina in sutien si in chiloti si cu parul plin de capuse. FACE CE VREA EA! Stai! Despre ce vb eu aici? laughing) ma rog! revenind la oile noastre, asta nu inseamna ca trebuie sa faci la fel ca ea sau sa vii in uniforma zilnic.De eemplu in ziua cand ai sport.Atunci poti sa porti cv comod, sport si frumos si cand intrii la vestiar sa te schimbi de hainele de sport si sa ti le pui pe cele de scoala.Ca iti dai seama, nu intra baietii peste tine laughing)nu? in orice caz, daca ii zici (o/il minti) pe diriginte/diriginta ca ti-a ramas mica, poti sa vii in tricou alb si cum ai spus tu (funda? puppy dog eyes)